convaid rodeo rok później

W sumie trochę więcej niż rok, ale tak ładnej brzmi 🙂

Convaid rodeo czyli wózek Julci.

Ostatnio ta marka wózków zrobiła się bardzo popularna i wiele rodziców, stojąc przed decyzją o zakupie, pyta mnie o to czy jesteśmy z niego cały czas zadowoleni.
Swojego entuzjazmu przy zakupie nie ukrywałam i zachęcałam gorąco do jego zakupu każdego kto mnie o to pytał.

To było ponad rok temu.

I nic się nie zmieniło 🙂

Nadal uważam że wózek jest rewelacyjny. Dla Julci – co podkreślam zawsze – nie dla każdego dziecka musi być idealny – dla nas jest.
Jest lekki i zwrotny w prowadzeniu i co najważniejsze – wygodny dla Julci. Jest na tyle komfortowy że zrezygnowaliśmy ze specjalnego krzesełka w domu i wózka używamy jako krzesła jeżeli jest taka potrzeba (przy jedzeniu, rysowaniu itp…).
Teraz już nie ruszamy się bez niego nigdzie. Nawet jak trzeba go wnieść na IIIp kiedy do kogoś idziemy, wnosimy go bo wiemy, że nigdzie lepiej niż w nim Jula nie będzie siedziała.
A komfort naszej córci jest najważniejszy 🙂

Julcia, ze względu na zwichnięte bioderko, łatwym użytkownikiem nie jest. To że jest jej wygodnie świadczy o tym, iż wózek jest bardzo dobrze wyprofilowany (kubełkowe ułożenie siedziska jest tu kluczowe).
Nie martwię się nawet jak wiem że będzie musiała siedzieć w nim kilka godzin (np w Anglii Jula spędzała w wózku czasem całe dnie podczas zwiedzania różnych miejsc – na zdjęciu w sklepie z pamiętkami z Cbeebies Land)

Tak więc minął ponad rok (co dało mi też obraz użytkowania wózka w warunkach każdej pory roku) a ja nadal zachęcam tych którzy mają w planach zakup wózka do właśnie tego 🙂

pozdrawiam 🙂

  1. Świetnie, że wózek Wam dobrze służy!
    My pewnie za rok przymierzymy się do zmiany prawdopodobnie na Rodeo właśnie, powolutku Kimba przestaje spełniać swoje zadanie. Zastanawiam się tylko czy Zosia się odnajdzie, jeśli nie będzie klina – pasy średnio akceptuje. No ale może nie byłyby potrzebne?
    Trzymajcie się ciepło dziewczyny :)!

  2. Witam
    Ślicznie Julka siedzi w tym wózku. My też się przymierzamy do zmiany wózka. Chciałam zapytać czy mieliście przymiarkę wózka w domu? Jeśli tak to proszę o namiary sklepu w którym zakupiliście wózek.
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.