i mamy nowy tydzień :)

Jula ruszyła do przedszkola i mam nadzieję, że ta tendencja się utrzyma co najmniej do turnusu, bo po nim już niewiele zostanie czasu do końca roku szkolnego, także w domku Jula jeszcze zdąży się nasiedzieć.
Tak więc Jula ruszyła do przedszkola a ja do sprzątania 🙂 i nawet jeszcze mam trochę czasu na poklepanie w klawisze 🙂
Tak sobie jeszcze pomyślałam, że jak już mam ten blog to mogłabym może się do czegoś przydać. Wygląda na to, że nie wszyscy rodzice do końca się orientują w kwestiach dofinansowań dla dzieci niepełnosprawnych, do turnusów, ogólnie pojętej rehabilitacji, ośrodków i różnych innych sprawach, niekoniecznie związanych z dofinansowaniami.
Jeżeli ktoś ma jakieś pytania, to proszę pisać do mnie (dane kontaktowe w zakładce „jak pomóc Julci”) może nie zawsze będę umiała pomóc, ale lata doświadczenia już coś tam nas nauczyły i przez niejedną biurokrację i dofinansowanie przeszliśmy więc jeżeli ktoś nie wie jak to ugryźć to chętnie pomogę.
Przez nasz blog skontaktowało się ze mną już kilka przesympatycznych Mam, bo pogadać zawsze jest dobrze, zawsze ktoś ma inne ciekawe doświadczenia z których warto skorzystać 🙂 w końcu studiów z opieki nad dzieckiem niepełnosprawnym nikt z nas nie kończył a doświadczenie pokazało, że system wewnętrznej informacji jest najskuteczniejszy 🙂

pozdrawiam i życzę miłego dnia 🙂

  1. Witam

    Jestem mama Zosi (teraz 2,5 l.). Spotkalismy sie na turnusie w Michalkowie w czerwcu zeszlego roku. Wpisuje komentarz do tego postu bo w rzeczy samej doradztwo finansowe jest mi bardzo potrzebne:)Stoimy przed zakupem fotelika rehabilitacyjnego – bagatela 15 000…..:)Orientujesz się może czy Owsiak może to dofinansowac? Jakie dokumenty sa u nich wymagane? Czy staraliscie sie kiedys o dofinansowanie w Fundacji Atlas? I co ewentualnie jest tam potrzebne? Czy gdzies jeszcze mozemy pisac poza wyzej wymienionymi, Polsatem, Tvn, Dymną, Faktem?

    Dziękujemy za pomoc:)

    Zyczymy Julci samych spokojnych i radosnych dni, pozdrawiamy.

    Anka Rataj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.