przed Świętami

przed Świętami jak to przed Świętami – mnóstwo pracy i ogólnie panujące zabieganie ale jakoś trzeba się ogarnąć i choć na chwilkę tu zajrzeć 🙂
Jula w szkole codziennie zgłębia tajniki bożonarodzeniowe, jutro Wigilia szkolna więc na pewno dziś przygotowują z Paniami pyszne potrawy i kolorowe ozdoby. Zawsze podczas takiego spotkania panuje ciepła atmosfera pozwalająca choć na chwilkę się zatrzymać.
Nieco takiego świątecznego ducha udało nam się zaczerpnąć w miniony weekend, kiedy w towarzystwie lokalnych sportowców i władz miasta malowaliśmy bombki. Konkretnie to oczywiście malowała je Julcia, bo to ona była zaproszona na to spotkanie przez fundację Dlaczego Pomagam, ja tylko trzymałam jej rączkę a Tata niestrudzenie dokumentował wszystko zdjęciowo 🙂 Julci bardzo się podobało malowanie, bombki były duże i bardzo ładne, specjalne farbki mieniły się i błyszczały, ogólnie było bardzo sympatycznie. Jula pomalowała, z zaangażowaniem godnym artysty, dwie bombeczki, Wiki, która z nami była, kolejne dwie, była to naprawdę fajna zabawa.
Oprócz Julci było jeszcze kilkoro dzieci niepełnosprawnych i każde z nich malowało swoje bombeczki. Zawitał do nas nawet Mikołaj (póki co tylko pozował do zdjęć, z misją świąteczną pewnie wyruszy później 🙂 )

malowanie bombek, fundacja dlaczego pomagam, elbląg

i na koniec przed naszą śliczną elbląską choinką 🙂

no i najważniejsza wiadomość i dla nas super prezent – otóż Julci w końcu zaczął wychodzić ząbek a konkretnie druga jedynka! 🙂 czekamy na nią i czekamy, pierwsza wyszła już dosyć dawno temu a druga nic i nic… aż tu nagle (kiedy po raz kolejny z nadzieją próbowałam go „wypukać” łyżeczką…) się wynurzył! 🙂 jak narazie dosyć nieśmiało ale to jest już bardzo dobra wróżba! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.